+372 5340 0043 info@mmkliinik.eu

Mare 7-2

Meie kliinikus töötab parimatele tulemusetele orienteeritud meeskond, kelle abiga on paljud patsiendid oma muredele lahenduse leidnud. Operatsiooni käigus ja -järgselt hoolitseb patsiendi eest oma ala tippspetsialistidest koosnev meeskond, kuhu kuuluvad kirurg, anestesioloog, operatsiooniõde, valveõde ja vajadusel lisapersonal.

Meie kirurg dr Mare Malva on esimene Eesti plastikakirurg, kes on saanud plastikakirurgi kutse Tartu Ülikoolist aastal 2004 ja läbinud plastikakirurgia residentuuri Soomes Helsingi Ülikoolis aastatel 2000-2004.

 

Lisaks enda loodud kliinikule Tallinnas, töötab doktor Malva ka Soomes, Hyvinkää haiglas plastikakirurgina.

Hyvinkää haiglaga on Dr Malva tööalaselt seotud alates 2006 aastast ja tema igapäevaste rutiinsete operatsioonide hulka kuuluvad rinna- ja nahavähi operatsioonid, rinna rekonstruktsioonioperatsioonid, põletushaavade- ja külmumiste ravi, armide ja haavade plastiline ravi, kõrvade korrigeerimine, lõtvunud nahapiirkondade plastika jpm.

 

Dr Mare Malval on tänaseks suur plastikakirurgiaalane kogemustepagas – ta teostab aastas ligikaudu 300 plastilist operatsiooni. Igapäevane praktika ja viimaste plastikakirurgiaalaste uurimistööde- ning suundadega kursis olek teevad Mare Malvast oma ala juhtiva spetsialisti.

Mare Malva MD

Sünniaeg: 5. juuli 1972 Tallinn, Eesti
Haridus
Erialane kogemus
Täiendavad kursused, konverentsid 2003-2007
Täiendavad kursused, konverentsid 2008-2012
Täiendavad kursused, konverentsid 2013 - ...
Kuuluvus organisatsioonidesse
Keeled